kumanda kabloları

KULLANIM ALANLARI

Kumanda kabloları enstruman kontrol mühendisliği,endüstrel elektronik,Ölçme ve kontrol amaçlı olarak makine üretiminde,Montaj ve üretim hatlarında,Islak kuru ve nemli ortamlarda,Mekanik zorlanmaların düşük olduğu yerlerde,halojen free olan kumanda kabloları ise insan hayatının, değerli malzemelerin ve ekipmanların korunması gereken yerlerde kullanılır.

Kumanda kabloları 2 damardan 50 damara kadar stoklarda bulunmakta olup daha üstü kesitlerde özel olarak üretilebilmektedir.

Ysly kablolar

Ysly kablolar kuru ortamlarda makina parkurunda,montaj sistemlarinde fiyatının diğerlerine nazaran ucuz olduğu için tercih edilmektedir.

Nyslyö kablolar

Nyslyö kablolar yağlı ortamlarda makinaların yağlı kısmlarında,yağlı makina parkurunda,montaj sistemlerinde tercih edilmektedir.,

Yslycy ve nyslycyö kablolar

Yslycy ve nyslycyö  kablolar kuru ve yağlı  ortamlarda makina parkurunda,montaj sistemlerinde kullanılmakta olup ayrıeten kabloda bulunan blendaj sayesinde dış ortamdaki manyetik alanlardan korumalı olup ve görüntü almakta içinde kullanılmaktadır.

Notlar

*Esnek yapıları ile dar alanlarda rahatlıkla uygulanabilirler.
*Bu tip kablolar dış ortamlarda kullanılmaz.
*OZ: (sarı/yeşil) toprak koruma damarsız kablo.
*JZ: (sarı/yeşil) toprak koruma damarlı kablo.

Kalite belgeleri

TSEK

VDE

Yangın

Gümrük birliği

Dede kablo olarak kmanda kablolarını her kesitini hazırda bulundurmakta ve gerektiğinde en kısa sürede üretimini yaptırmaktadır.

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı