telefon kabloları

KULLANIM ALANLARI

Bina içi tesisatlarda, santral ve abone dağıtımlarında,harici telefon santral kutularından binaya,oda içindeki telefon prizinden telefon makinasına veya faksa kadar,bazı mekanlarda data kablosu olarak kullanılmaktadır.

Kpdf-ap kablolar

Yağlı kablo olarak bilinen bu kablolar güney ve akdeniz bölgesinde yüksek nem oranından dolayı tercih edilmektedir,harici ortam olan bu kablolar içindeki jel dolgu sayesinde kablodaki bakır alaşımların oksitlenmesini önleyip kablonun ömrünü uzatmaktadır.

Pd-pap kablolar

Pd-pap kablolar dış izolesinin politilen olması sebebi ile harici ortamlarda(bina dışı) kullanılmaktadır,politilen dış izoleye sahip olduğu için böcek ve fare gibi kemirgenlere karşı daha dayanıklı,her türlü mevsim şartına uygundur.

Pdv kablolar

Pdv kablolar bina içinde telefon dağıtım kutusundan telefon prizlerine kadar olan mesafede dahili telefon tesisat kablosu olarak kullanılmaktadır.

Pdv-k kablolar

Pdv-k kablolar bina içinde telefon dağıtım kutusundan telefon prizlerine kadar olan mesafede dahili telefon tesisat kablosu olarak kullanılmaktadır,ürünün bakırı kalaylı olduğu için oksitlenme yapmamakla beraber daha kolay lehim yapılmaktadır.

Hbh kablolar

Hbh kablolar halojen free olması sebebiyle yangın yönetmeliği zorunlu olan binalarda bina içinde telefon dağıtım kutusundan telefon prizlerine kadar olan mesafede dahili telefon tesisat kablosu olarak kullanılmaktadır.

Hbh-k kablolar

Hbh-k kablolar halojen free olması sebebiyle yangın yönetmeliği zorunlu olan binalarda bina içinde telefon dağıtım kutusundan telefon prizlerine kadar olan mesafede dahili telefon tesisat kablosu olarak kullanılmaktadır,ürünün bakırı kalaylı olduğu için oksitlenme yapmamakla beraber daha kolay lehim yapılmaktadır.

KALİTE BELGELERİ

TSEK

gümrük birliği

yangın belgesi

NOT:

Esas alınan standartlar VDE 0816/TS EN 60708

Firmamız telefon kablolarını istediğiniz metrajda 1 çiften 200 çifte kadar tedarik edebilmektedir.

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı